sobota, 18 lutego 2012

marzenia

Dziś mam dla Was specjalną notkę, z morałem.
Dawno, dawno temu było sobie 12 braci.. staneli sobie pod murem i uslyszeli płaczący głos,dziewczęcy. Bracia ulegli marzeniom, chcą uwolnić dziewczynę, stało sie to ich celem. "Mówili o niej:"Łka więc jest" ",dla nich to był dowód. Chcieli jak najszybciej skruszyć mur,by ujrzeć dziewczynę. Cała dwunastka zakochała się w jej głosie. Bracia zaczęli zachęcać się nawazajem do ciężkiej pracy. Niestety pewnego dnia wszyscy w jednym dniu zmarli.. Po ich śmierci, pracę braci zaczęły kontynuować ich cienie. Po jakimś czasie i cienie wymarły, rozpłynęly się w mroku.. Idea, uwolnienia dziewczyny była tak silna,że do niszczenia muru przystąpiły same narzędzia. W końcu narzędziom udało się przebić mur,ale poza murem nikogo nie było... Młoty "legły w rząd" bo wykonały porządnie swoją robotę...

 Pamiętajcie, kiedy człowiek ma jakieś marzenia, a one napędzają go to uparcie dąży do tego by je zrealizować. Bez marzeń stracilibyśmy nasze człowieczeństwo. Ja mam swoje marzenia, ale kiedy nie próbowałabym ich spełnić moje życie stałoby się istnym koszmarem. Nie poddam się bez względu na to ile osób z Was, komentujących, hejterów będzie tego chciało.13 komentarzy:

 1. zgadzam się z Tobą :)
  spełnisz moje marzenie? ;>
  zostawisz komentarz na moim blogu? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. oho! kolejne motta zgapione od skarbek ;) never say never i te sprawy, spoko ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba zgapiać, żeby mieć takie samo motto. Wiele osób ma takie motto i co? Wszyscy zgapili od Honey?

   Usuń
  2. serocka akurat wszystko od niej zgapia, wiec motto rowniez

   Usuń
 3. Chyba nie zrozumiałaś przesłania niektórych komentarzy. A szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 4. zniknij dziewczyno.... masz farta, ze ciocia cie wziela do piosenki, mam nadzieje, ze twoja "kariera" dalej sie nie potoczy... po co kolejne beztalencie w polsce ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie wyszłaś w zakupie kontrolowanym:> fajna z Ciebie laska

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoja gramatyka jest tragiczna! Wróć do podstawówki i naucz się podstaw. Nie kalecz naszego pięknego języka! Ty masz być nadzieją polskiego show biznesu? W takim razie ja wyjeżdżam zagranicę i nie przyznaję się do tego, że jestem Polką!!

  OdpowiedzUsuń
 7. hahaha uśmiałam się. okaleczyłaś taką piękną historię, skracając ją w znany tylko sobie sposób...

  OdpowiedzUsuń
 8. hejting i cynizm nazywacie krytyką... gratuluję Wam.

  Baśka, i tak spełnisz swoje marzenia, bo jesteś taką dziewczyną :)
  pozdro

  OdpowiedzUsuń
 9. ja pierdole, tyle błędów interpunkcyjnych nie widziałam od dyktanda w trzeciej klasie podstawówki. Na przyszłość BŁAGAM pisz z jakimiś wskazówkami, gdzie wstawiać przecinki, bo nie da się czytać. Nie chodzi mi tu o jakiś hejting czy coś, nie mam takich zapędów, ale po prostu jak już coś publikujesz w internecie, niech ma jakąś wartość. Jeśli potem chcesz być dziennikarką, to zacznij od przyswojenia zasad interpunkcji, będzie to milowy krok w Twojej karierze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Leśmian się w grobie przewraca.

  OdpowiedzUsuń