środa, 22 lutego 2012

5 p.m

Cześć,
dziś miałam wykłady na UKSW,pt: „Wolność w eterze czyli 60 lat Radia Wolna Europa”. Wykład trwał od godziny 10:30-12:30 po czym MIAŁA nastąpić 30 minutowa przerwa do 13,ale tak się nie stało,bo przedłużyły się przemówienia.. także to wszystko trwało i trwało. Wśród panelistów można było zauważyć wybitne osobistości, które przez lata uczestniczyły w procesie tworzenia fenomenu Radia Wolna Europa. Nie będę się na ten temat rozwodzić, bo szczerze mówić nie interesuję się historią.
Jutro mam klasówkę z przedsiębiorczości i jestem wściekła, bo musiałam się nauczyć jak obliczyć rachunek wynikowy firmy sp.zoo, albo PP. Jezuuu, jaką ja pałam nienawiścią do tego przedmiotu..:(
Dziś chciałabym Wam polecić program poświęcony modzie, który prowadzą dwie piękne Panie - Paulina Koziejowska i Monika Grzeszczyk.  Program nazywa się " 5 P.M ", zgadnijcie dlaczego?:)
(P-Paulina , M- Monika) . Monika Grzeszczyk była moją stylistką w MTV, a moją makijażystką była Pani Anna Czyżykiewicz, która jest gościem w programie "5 P.M" serdecznie Was zachęcam do obejrzenia, bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy!


jakby ktoś chciał obejrzeć  program "Kawa czy herbata " z moim udziałem, to można to zrobić pod linkiem : 

http://talent.pl/portal/SiteContent?item=media

a jesli jeszcze ktoś nie widział wywiadu z 28 czerwca, to tu :

http://www.tvp.pl/warszawa/kultura/qadrans-qltury/wideo/28-czerwca-2011/4782960

1 komentarz:

  1. wytłumacz mi proszę, Ty jesteś taka głupiutka czy to tylko taki sprytny sposób na uzyskanie popularności? :)
    PS
    dziękuję za filmik w którym pokazujesz jak się układa grzywke. bardzo mi pomogłaś! teraz musisz jeszcze nagrać coś o zmianie tamponów, myślę że w ten sposób pomożesz każdej kobiecie! :*

    OdpowiedzUsuń