czwartek, 12 stycznia 2012

Hej,
oglądaliscie wywiad? podobało sie? Wieczorem postaram się go wstawić na bloga, dla tych którzy nie widzieli :) A Tak piszą o mnie na tvp.pl

utalentowani w Internecie – rozmowa z Wiktorem Czeszejko-Sochackim o portalu artystycznym talent.pl i z Basią Serocka, młodą, zdolną artystką Dziewczyna ma 18 lat, gra na flecie poprzecznym i na fortepianie, śpiewa. Jest absolwentką szkoły muzycznej 1 i 2 stopnia. Uczęszczała na lekcje śpiewu operowego. Teraz bierze lekcje z piosenki i interpretacji. Jest w maturalnej III Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Ostatnio wygrała casting w MTV, gdzie zaśpiewała przed kamerami. Nagrała piosenkę „Oh, Mama” z Basią Trzetrzelewską na najnowszą płytę artystki „It's that girl again". Przeszła casting do High School Musical.

5 komentarzy:

 1. Oglądałem :) specjalnie ustawiłem sobie budzik :D
  I wyszło spox ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. łał. Pokazujesz się tu tylko żeby napisać gdzie i kiedy masz jakiś wywiad lub coś. Nic więcej. A Twoje obietnice nie są spełniane. Przykro mi, że tak szybko kreujesz się na "gwiazdeczkę".., niestety uwielbiam twój głos i piosenek i płyty się nie oprę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No nic nowego nie napisali ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Obiecałaś że wstawisz zdjęcia pokoju!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś super!
  Zapraszam do mnie:
  http://ania-krajewska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń