poniedziałek, 2 stycznia 2012

2012

Witajcie,
Nie dawno wróciłam z Czarnej Góry, w której spędziłam cudowny tydzień z moimi znajomymi i chłopakiem. Już pierwszego dnia, zaraz po przyjeździe prawie wszyscy poszli na stok wypróbować warunki, albo napić się powitalnego grzańca i zjeść oscypka z grilla. Następnego dnia zebraliśmy się z rana do Jurgowa i wykupiliśmy sobie karnety na całodzienną jazdę, czego oczywiście żałowaliśmy, bo warunki były fatalne. Piszę wam cały mój wyjazd w bardzo dużym skrócie, ponieważ chętnie położyłabym się już spać. Codziennie robiliśmy co innego, a to spacer po Krupówkach, wjazd na Gubałówkę, wspólne wieczory, śmieszne akcje itp.
Sylwestra wspominam najfajniej, bardzo dużo się działo, kupiłam sobie flarę, której nawet nie zdążyłam zobaczyć, bo po 00:00 telefony rozdzwoniły się z życzeniami. I tymi urodzinowymi i noworocznymi. Jestem już taka stara,że czas umierać ! Pierwszego Stycznia skończyłam 19 lat i czuję się z tym bardzo źle. Chciałabym znów mieć 18naście.. 
Po moim powrocie tata zadzwonił i powiedział,żebym zawiozła mamę i siostrę do Spinxa, gdzie zjedliśmy kolacje z okazji moich i mamy urodzin. Bardzo mile zakończyłam wieczór. Dodam wam teraz trochę zdjeć z wyjazdu :)3 komentarze:

  1. Hej Basiu!
    Pokaż nam swój pokój i samochód w następnej notce!
    Mam nadzieje że Twój wyjazd się udał.Gdzie będzie premiera Twojego teledysku?Już nie mogę się doczekać!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ile lat ma Twój brat?Mieszkasz z rodzicami czy sama.Zgadzam się z anonimem który napisał że mogłabyś pokazać swój pokój,dom,mieszkanie.Zdaje sobie sprawę że masz dużo pracy i mało czasu.Nagrywanie płyty,szkoła,rodzina,przyjaciele,chłopak i no i chwila wolnego relaks.Ale postaraj się dodawać więcej zdjęć,outfity i codzienne notki.Fajnie było by zobaczyć twój samochód!

    OdpowiedzUsuń