wtorek, 1 listopada 2011

halloween

Cześć Kochani,
Jak spędziliście Halloween? Ja miałam dwie imprezy i w sobotę i w poniedziałek, obie się udały !
Pierwszą imprezę spędziłam w moim stadzie u K. , niestety nie było wszystkich , ale w poniedziałek się wszyscy pouzupełniali, tych których nie było w sobotę, byli wczoraj ! Byliśmy w MONOBARZE, gdzie grał mój ulubiony DJ Boogie, nie ma mu równych . Koleś jest fenomenalny.
Ostatnio jestem zainteresowana makijażami i halloweenowymi i nie tylko, cały czas oglądam tutoriale i w końcu postanowiłam, że wybiorę się na jakieś kursy wizażu i charakteryzacji. Pokaże wam teraz kanał jednej dziewczyny, która jest po prostu nie zastąpiona ! Sami zobaczcie !

Właśnie skończyłam pisać pracę z wosu, której tematem było  : " Która z doktryn politycznych jest mi bliska i dlaczego ? " . Oczywiście, ze znanych mi  doktryn politycznych najbliższy jest liberalizm, ktory jest ścisłe związany z indywidualizmem (...) Nie będę tutaj pisała całej swojej pracy, natomiast jako, że zdaje maturę z Wos-u bardzo lubię takiego typu wypracowania do napisania!
Przed tą maturą mam straszny zapierdziel, ponieważ dodatkowo mam korki z Polaka, Matmy i Anglika, na które muszę robić drugie tyle co do szkoły, więc nie jest łatwo,ale jakoś daje sobie radę!

Tak wyglądają zdjęcia z wczoraj. To wszystko co miałam wam do opowiedzenia. Buziaki !

6 komentarzy:

 1. Widać impreza udana!:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Impreza widać udana! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. z czego piszesz maturę? ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę, nie pisz tak jak Honey... chodzi mi o te : w moim stadzie u K. ... Nie bierz z niej przykładu :P

  OdpowiedzUsuń