poniedziałek, 27 czerwca 2011

Wywiad TVP.

Cześć wam! Ja właśnie  wracam z siedziby tvp. Wywiad bedziecie mogli zoabczyć jutro w TVP Warszawa, o godzinie 17:15 i 18:15 oraz o 16:10 w TVP 2, oraz na stronie http://www.tvp.pl/warszawa/kultura/qadrans-qltury . Jestem bardzo szczęśliwa, po tym co dzisiaj usłyszałam! Jeżeli wyjdę w jakiś sposób sztuczie to was przepraszam, ale tak naprawdę nie wiedziałam co mam mówić, i małam maxymalnie zestersowana.

Ja mam dzisiaj jeszcze kilka spraw do załtwienia, jeżeli chodzi o moją karierę.
Trzymajcie kciuki. Kocham was!


6 komentarzy:

 1. Jesteś beznadziejna !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy blog, świetne notki ;*
  tymczasem zapraszam na mojego bloga:
  iluzjonistkiwlasnychemocji.blogspot.com
  myślę, że zostawisz ślad w postaci małego koma
  i zapisu do obserwatorów ;p ;*
  z góry dzięki ;]] ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby ten wywiad też zdobyty przez Talentowe Plotki bo z tego co wiem to tam to rozdają te nagrania w tv.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://zpamietnikapamey.blogspot.com/ BLOG WARTY ZOBACZENIA !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej ;) Już od pewnego czasu wiem kim jesteś, bo kojarzę cię w większości z coverów na yt, i chciałam Ci na samym początku pogratulować tych wywiadów, bo uważam, że gdybyś nie była żadną obiecującą/wartą uwagi debiutantką to nikt by się tobą nie zainteresował. Ciesze się, że już niedługo nagrasz swój debiutancki singiel, bo czasem, aż się płakać chcę jakie to beztalencia występują np. na Eurowizji (rzekomo reprezentując nasz kraj, a potem są wielce Polacy zdziwieni, że mamy bardzo mało punktów i, że nawet nie dochodzimy do finału). Mam nadzieje, że ty wystąpisz kiedyś na Eurowizji i udowodnisz, że Polak potrafi, że Polak potrafi pięknie śpiewać na żywo i, że umie nagrać piosenkę na światowym poziomie.
  Trzymam mocno za Ciebie kciuki i mam nadzieje, że już niedługo zasłyniesz na większą skalę, bo z takim głosem to wytwórnię będą się o ciebie biły, tylko nagraj świetną piosenkę, która udowodni co potrafisz.
  Ogólnie to nie chodzi tu o samą Eurowizję. Po prostu chcę żebyś wiedziała, że są ludzie, którzy będą wierzyć w twoją muzykę i Ciebie.
  Sukcesów, sukcesów, sukcesów!
  -A.

  OdpowiedzUsuń
 6. Część kochana ;* Mam nadzieję , że wygrasz ten konkurs wraz za znajomymi wysyłamy esemeski ;-) Na blogu zamieściłam też informacje o tym konkursie i jeśli pozwolisz zrobię podobny baner ;-)
  Całuski ;-*;-*

  OdpowiedzUsuń